15.06.2010.

УСПЕСИ 2009-2010

ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИНФОРМАТИКЕ 18.04.2010.

Марко Ђокић ученик III-7 остварио је велики успех освојивши треће место на Државном такмичењу из информатике у организацији Друштва математичара Србије. (Тијана Перовић, проф. рачунарства и информатике)

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ 25.04.2010.

На градском такмичењу из историје ученици Земунске гимназије постигли су велики успех:

I разред - професор Љиљана Раковић

II место Вујичић Софија I-1 - пласман на Републичко такмичење уЛозници (8. мај. 2010)
II место Церовина Андријана I-1 - пласман на Републичко такмичење уЛозници (8. мај. 2010)
IV место Јанковић Мила I-1
II разред – професорДаница Лепојевић
II место Смуђа Александар II-5 - пласман на Републичко такмичење уЛозници (8. мај. 2010)
IV место Дивац Уна II-4
IV разред – професор Тања Митровић
IV место Брковић Бојана IV-2

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ 14.03.2010.

На општинском такмичењу из историје ученици Земунске гимназије постигли су велики успех. Градско такмичење ће се одржати 25. априла, а пласирали су се:

I разред - професор Љиљана Раковић

II место Вујичић Софија I-1
II место Церовина Андријана I-1
III место Јанковић Мила I-1
III местоТодоровић Милица I-7
II разред – професор Даница Лепојевић
I местоДивац Уна II-4
II место Говедарица Павле II-4
II место Смуђа Александар II-5
III место Реб Ана II-5
III разред – професор Јасмина Перишић
III место Радаковић Ана III-1
IV разред – професор Тања Митровић
I место Славковић Јелена IV-2
II место Лазић Сара IV-2
III место Брковић Бојана IV-2
III местоБабовићТанита IV-4

ОБЕЗБЕДИЛИ СУ УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ИСТОРИЈЕ 25. АПРИЛА 2010.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ 20.02.2010.

Јована Новаковић ученица II-6 је освојила треће место на Окружном такмичењу из математике (Милорад Авдулај, проф. математике) и пласирала се на државно такмичење. Задатке и решења можете погледати на сајту Друштва математичара Србије.

НАЈБОЉИ НА ЛИТЕРАРНОМ КОНКУРСУ КОСОВО И МЕТОХИЈА

На литерарном конкурсу под називом Косово и Метохија је душа Србије троје ученика Земунске гимназије у сарадњи са професором Сањом Штрбац награђено је четвородневним боравком на Копаонику и учешћем на семинару под називом "Наше Косово и Метохија". Награђени ученици су Јована Периз I-2, Томислав Вук Јовановић I-3 и Ана Бркић I-4. Свечана додела награде је 7. новембра 2009. у 16 часова у Конацима на Копаонику.