19.04.2016.

Oбавештење за италијански језик

Обавештавају се ученици ЧЕТВРТОГ РАЗРЕДА да ће се:

ПИСМЕНИ део из италијанског језика одржати у суботу 07. маја 2016. године у 13.00 часова.

УСМЕНИ део испита одржаће се у суботу 14. маја 2016. године у 13.00 часова у просторијама Земунске гимназије (број учионице биће написан на огласној табли).

Пријаве за полагање разредног испита, из италијанског језика, као другог страног језика за школску 2015/2016. годину, донети и предати административном раднику, бр. канцеларије 116, од 9.00 до 14.00 часова сваког радног дана, а најкасније до 05. маја 2016. године.

Приликом пријаве неопходно је донети:

-​ упут школе коју ученик похађа, а којим се упућује у Земунску гимназију на полагање италијанског језика (у упуту навести име и презиме, име оца-мајке, датум рођења, место и општину рођења, државу, смер, разред и одељење);

-​ пријаву и записник о полагању испита

-​ Уверење о положеном испиту – образац бр. 4. НЕ ПОПУЊАВАТИ

Уверење о положеном испиту – образац бр. 4 може се купити у „Просветном прегледу“ у Београду, Дечанска бр.6.

У Земуну, 19.04.2016. Директор

Милош Бјелановић

Више информација погледајте овде

Професори МилетаСајић и Стеван Радовановић обојили су другу половину XX века у Гимназији. Први васпитавајући ученике да је сусрет са уметношћу најбогатији део живота, а други је свој стваралачки таленат преточио у десетину књига о Земуну, земунској култури и културним посленицима Земуна.