2.4.2019.

Важно обавештење!

Пробни тест за пријемни испит из математике за одељења ученика надарених за физику и ученика надарених за рачунарство и информатику биће одржан у суботу, 11. маја 2019. године у Земунској гимназији, са почетком у 11 часова.

Пријаве за полагање слати на email: probnitestprijemni@gmail.com до 6. маја 2019. године. Све пријаве после овог датума неће бити прихваћене.

Чекамо вас!

Записано је да су, у век и по дугом животу, у школи стасавали и даље име школе проносили: књижевници и преводилоци – поред поменутих Милоша Ђурића и Рашка Димитријевића, поињемо Миховила Комбола, Кирила Тарановског, Оту Бихаљи Мерина, Милоша Бандића, Жарка Радаковића, Зорана Живковића, Душана Иванића, Наду Маринковић и Србу Митровића...