2.4.2019.

Важно обавештење!

Пробни тест за пријемни испит из математике за одељења ученика надарених за физику и ученика надарених за рачунарство и информатику биће одржан у суботу, 11. маја 2019. године у Земунској гимназији, са почетком у 11 часова.

Пријаве за полагање слати на email: probnitestprijemni@gmail.com до 6. маја 2019. године. Све пријаве после овог датума неће бити прихваћене.

Чекамо вас!

Давид Албахари (1948.) - Ученик Гиманзије, а сада дописни члан Српске академије наука и уметности, Албахари, поред бројних превода објавио је више књига приповедака и романа (Породично време, Судија Димитријевић, Циник, Снежни човек, Пијавице). За роман Мамац добио је Нинову награду и Балканику. Дела су му превођена на многе светске језике.