Нови смер!

На клик од тебе

ОДЕЉЕЊЕ ГИМНАЗИЈЕ ЗА УЧЕНИКЕ СА ПОСЕБНИМ СПОСОБНОСТИМА ЗА РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКУ

О смеру

Од школске 2018/2019. у Земунској гимназији се отвара нови смер за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику.

O смеру
План рада са ученицима са посебним способностима за рачунарство и информатику
План и програм рада са одељењем ученика са посебним способностима за рачунарство и информатику

Посете, предавања, пројекти

Ишли смо у посете

Упис 2019.

Пријава за пријемни

Пријемни Физика и ИТ

ПОДАЦИ СА РАНИЈИХ УПИСА

Примери задатака са пријемног из математике школске 2017/2018. године

Вилим Меснер (1904-1988.) - Вилика (како смо га из љубави звали), предавао је у нашем заводу географију и био један од најпопуларнијих професора у Земунској гимназији. Меснер је био и најбољи организатор екскурзија за наставнике и ученике. Његова највећа љубав (још од детињства) била је атлетика. Био је творац атлетског клуба у Земуну и осам година био државни рекордер у бацању копља; првак државе и Балкана и учесник олимпијских игара у Амстердаму и Лос Анђелесу.