Нови смер!

На клик од тебе

ОДЕЉЕЊЕ ГИМНАЗИЈЕ ЗА УЧЕНИКЕ СА ПОСЕБНИМ СПОСОБНОСТИМА ЗА РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКУ

Од школске 2018/2019. у Земунској гимназији се отвара нови смер за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику.

O смеру
План рада са ученицима са посебним способностима за рачунарство и информатику
План и програм рада са одељењем ученика са посебним способностима за рачунарство и информатику

ПОДАЦИ СА РАНИЈИХ УПИСА

Примери задатака са пријемног из математике школске 2017/2018. године

Мирослав Поповић (1926-1985.) - Приповедач и романсијер, предавао је у нашој школи руски језик. На страницама Поповићевих књига живе: доктор Вајс којим се поносе сви паланчани, и Јевреји и не-Јевреји, добри прота Петровачки; Невенка и Албрехтови; пробијају се кроз живот мајстор Тајбл и Давид Блануша; одбојни рустикални кочијаш Јеврем и Барухови; огрезли у снази победника прелазе свој пут од наследника до злочинаца Вили Пфајфер и Едуард Цајферт.