Нови смер!

На клик од тебе

ОДЕЉЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ СА ПОСЕБНИМ СПОСОБНОСТИМА ЗА ФИЗИКУ

О смеру

Смер гимназије за ученике са посебним способностима за физику у Земунској гимназији постоји од школске 2015/2016. године.

Више о смеру

Који предмети се уче, са колико часова недељно и годишње, најјасније ћете видети из програма за овај смер гимназије:

План образовања

Посете, предавања, пројекти

Ишли смо у посете

Организовали смо предавања

Учествовали смо у пројектима

Припрема за упис 2017.

25. марта 2017. године од 11 до 13 часова Одељење физике отвара врата својих кабинета и учионица и позива те да видиш шта и како уче и раде:

Отворена врата смера за физику

И ове године професори физике и математике организују припремну наставу за полагање пријемног испита:

Припремна настава за упис 2017.

Само овог викенда припремна настава за упис у одељење физике биће организована у недељу, 9. априла 2017. године.

* физика од 13:00

* математика од 14:30

Примери задатака из физике

Примери задатака из математике

Подаци са ранијих уписа

2016.

Календар пријављивања за упис у одељење физике 2016.
Пријемни испит за упис у одељење физике 2016.
Коначни резултати пријемног испита за упис у одељење ученика са посебним способностима за физику 2016

2015.

Коначни резултати пријемног испита за упис у одељење ученика са посебним способностима за физику 2015.

Записано је да су, у век и по дугом животу, у школи стасавали и даље име школе проносили: сликари и вајари - Александар Машић, Ђорђе Чутуковић, Петар Марковић, Милорад Рашић, Јелка Нешковић...